מייבש כביסה קונדנסור בלומברג TGE583WTX

מייבש כביסה קונדנסור בלומברג TGE583WTX

אחריות: אחריות לשנה ע"י ראלקו מוצרי צריכה

זמן אספקה: 14 ימי אספקה

מק"ט / דגם: 72374

מחיר משלוח: 150 ₪ (ליחידה)

2,690

מפרט טכני

קיבולת מייבש 8 ק״ג
הספק 900W
15 תוכניות
טכנולוגיה חדשנית Heat-Pump
תוף מנירוסטה ענק 110 ליטר
קונדנסור (מעבה)
דירוג יעילות אנרגטית A
סוג תצוגה דיגיטלי
פנל שליטה בעברית
השהיית פעולה 0-24h
תצוגה דיגיטלית
חישני לחות
נעילת ילדים
תאורת לד בתוך התוף
צינון אוטומטי

קיבולת תוף גדולה
נפח התוף במכונות הכביסה של בלומברג בקיבולת 9 ק״ג ו- 8 ק״ג הוא 64 ליטר, כך שאפשר לכבס בו מויות גדולות של כביסה ופריטים גדולים כמו שמיכות. להשגת תנאי הכביסה וביצועי האנרגיה הטובים יותר, מכונת הכביסה גם מתאימה את עצמה אוטומטית לכמות הבגדים. מערכת התאמת המים האוטומטית מחשבת את נפח הכביסה ומודדת במדויק את כמות המים הדרושה כדי לא לבזבז אף טיפה.


תכנית קצרה 14 דקות
תכנית קצרה המכבסת את הבגדים ב-4ו דקות נותנת לכם עוד זמן פנוי. בהגדרה זו המכונה תנקה 2 ק״ג כביסה עם לכלוך קל ב-4ו דקות בלבד!צעה או לבחור הגדרות אחרות.


smartWALL
היא דופן צד מיוחדת בצורת s במכונות הכביסה של בלומברג בקיבולת 7 ק״ג, 8 ק״ג ו-9 ק״ג, המפחיתה את הלחות במחזור הסחיטה, באמצעות אלגוריתם מיוחד של התכנית, מנוע חסר מברשת, בידוד ושלדה מיוחדים.


מקשי בקרה נוחים
מכונות הכביסה מתוצרת בלומברג מצוידות בלוחות בקרה בעלות עיצוב ארגונומי, במקשי בקרה אלקטרוניים לחלוטין ובתכנית חכמות המופעלות בסיבוב כפתור יחיד. הודות לצג בקרה LCD, הטיפול בכביסה קל מתמיד. רק לוחצים על ״התחל”. מכונת הכביסה מציעה את הטמפרטורה ואת מהירות הסחיטה המתאימות לפי התכנית שבחרתם, וכל שנותר הוא לאשר את ההצעה או לבחור הגדרות אחרות.


תוכניות חכמות
מכונות הכביסה של בלומברג מציעות מבחר תכניות כביסה המתאימות לסוגים שונים של אריגים. בנוסף לתכניות הרגילות, המתאימות לכותנה, לסיבים סינתטיים ולכביסה מעורבת, בלומברג מציעה תכניות מיוחדות לצרכים מיוחדים.

aquAvoid plus להגנה מפני נזקי מים
aquAvoid plus היא מערכת למניעת דליפות המגינה על הבית מפני הצפה. במקרה של דליפת מים, המערכת מפסיקה את אספקת המים מהברז בתוך שניות, וכך מגנה על רהיטי הבית מפני נזקי המים. בחלק ממכונות הכביסה של בלומברג מותקנת מערכת אבטחה aquAvoid שעוצרת את כניסת המים למכונה במקרה של דליפה מהצינור הפנימי.


נעילת מקשים
לוח הבקרה במכונות הכביסה של בלומברג חוסם גישה לילדים. מרגע שמפעילים את נעילת המקשים, המערכת תתעלם מכל שינוי בהגדרות כדי שאצבעות קטנטנות לא יוכלו להרוס את הכביסה. בנוסף, מכונת הכביסה תתריע אם ברז המים סגור.

™smartCARE היא תכנית מיוחדת לטיפול במכונה, ומיועדת לשמירה על ההיגיינה של המכל והתוף, בנוסף לניקוי.

מידות

עומק 60 ס״מ
רוחב 60 ס״מ
גובה 85 ס״מ

אחריות

אחריות לשנה ע"י ראלקו מוצרי צריכה

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
המוצר התווסף לסל בהצלחה!
המשך בקניות עבור לקופה