שואב אבק נטען דייסון VIP V11 ABSOLUTE PRO NEW

שואב אבק נטען דייסון VIP V11 ABSOLUTE PRO NEW

אחריות: אחריות לשנתיים ע"י ב.נ.ז.כ סחר

זמן אספקה: עד 14 ימי עסקים

מק"ט / דגם: 65854

מחיר משלוח: 50 ₪ (ליחידה)

3,290

מפרט טכני

*לניקוי עמוק, בכל זמן ובכל מקום- מברשת Torque בעלת טכנולוגיית
.(™Dynamic Load Sensor (DLS) אינטליגנציה מובנית המזהה משטחים שונים, ומתאימה את השואב באופן אוטומטי אליהם, לניקוי עמוק ויסודי בכל זמן ובכל מקום.
*מערכת מובנית לניהול צריכת החשמל- טכנולוגיה יחודית והדק לחיסכון בעוצמת הסוללה של Dyson עוזרים לשיפור הארכת משך העבודה באמצעות שימוש והתאמה של העוצמה הנכונה לכל שימוש.
*ניקוי עוצמתי על מרצפות, פרקטים ושטיחים- מנוע עוצמתי מסובב את מוט המברשת עד 60 פעמים בשנייה. הוא דוחף סיבי ניילון קשיחים עמוק לתוך השטיח להסרת לכלוך מסיבי, וסיבי פחמן אנטי-סטטיים ללכידת אבק דק מרצפות.
*מדווח בצורה חכמה בזמן אמת- מנטר את ביצועי המערכת 8,000 פעמים בשנייה ומדווח בזמן אמת על גבי צג LCD.
*המצב הנכון עבור המשימה הנכונה- שלושה מצבי עבודה אופטימליים למגוון משימות שונות. האיזון הנכון בין עוצמה וזמן עבודה, בזמן הנכון והיכן שאתם זקוקים לו.
*ניקוי היגייני של המיכל בשיטת "כוון וירה"- מנגנון 'כוון וירה' פולט באופן אוטומטי את כל האבק והפסולת עמוק לתוך האשפה, בפעולה בודדת - כך שאין צורך לגעת בלכלוך.
*תחנת עגינה וטעינה נוחה לשימוש- השואב האלחוטי ™Dyson V11 נכנס בקלות לתוך תחנת העגינה המותקנת על הקיר, לטעינה ואחסון בצורה מסודרת. כך שהוא תמיד טעון ומוכן לפעולה.
*יחידת סוללה הננעלת במקומה בקליק - אופציונלי
הסירו והחליפו בלחיצת כפתור, לפעולות ניקוי ארוכות יותר. הסוללה הנוספת ניתנת לרכישה בנפרד. מופעל באמצעות מנוע ה-™Hyperdymium של Dyson
מסתובב במהירות של עד 125,000rpm, יוצר עוצמת את השאיבה העוצמתית ביותר מבין כל שואבי האבק האלחוטיים.
*טכנולוגיית ™Radial Cyclone- 14 הציקלונים מייצרים כוחות של 79,000g המשמשים לצורך השלכת האבק אל תוך מיכל האיסוף ללא סתימת המסנן, כך שאין אבדן עוצמת שאיבה.
*עוצמה שאינה נחלשת במהלך השימוש- באמצעות סוללת אלומניום ניקל - קובלט, בעלת שבעה תאים, שאינה נחלשת במהלך העבודה, לניקוי בכל זמן ובכל מקום ברחבי ביתכם.
*מערכת סינון מרכזית- מערכת הסינון אטומה לחלוטין שומרת בתוכה 99.97% מן האבק עד לגודל של 0.3 מיקרון - ומשחררת אוויר נקי יותר לחלל החדר.
*תכנון אקוסטי להפחתת רעשים- מתוכנן לספוג רעידות ולעמעם רעש, מפחית את עוצמת הרעש באמצעות חסימת מקור הצליל.
*תצורה של קו אחד- המערך המקביל של הסוללה, המנוע, המיכל והציקלון, מאפשר לאוויר להישאב ישירות מהמברשת לתוך הציקלונים בקו ישר. תכנון זה מאפשר מעבר ישיר של האוויר והגברה של עוצמת השאיבה.
*זמן פעולה עד 60 דקות עבודה.
*שאיבה עוצמתית לניקוי של כל הבית.
*זמן השאיבה המצויין במצב הפעולה Eco .
*טכנולוגית ציקלון
*14 ציקלונים הפועלים במקביל
*כוח היניקה (AW): 185AW
*נפח המיכל: 0.76ליטר
*זמן ריצה: עד 60 דקות (מצב עבודה 1)
*זמן הטענה: 4.5 שעות

מידות

גובה: 261 מ"מ
רוחב: 1286מ"מ
אורך: 250 מ"מ
משקל: 2.97 ק"ג

אחריות

אחריות לשנתיים ע"י ב.נ.ז.כ סחר

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק
המוצר התווסף לסל בהצלחה!
המשך בקניות עבור לקופה